Dalyvavome meno terapijos užsiėmime

Lapkričio 17 d. popietę Kelmės rajono vaiko ir šeimos gerovės centro krizių skyriaus gyventojai kartu su socialine darbuotoja dalyvavo Kelmės visuomenės sveikatos centro organizuotame užsiėmime, „Meno terapija  – savęs pažinimas“, kurį  vedė psichologė Kristina Šimkienė.

Užsiėmimo pradžioje psichologė trumpai papasakojo, kad meno terapija – tai emocinės savijautos gerinimas, geresnis savęs supratimas, savo santykio su kitais pažinimas ir tobulinimas. Ji, nepriklausomai nuo amžiaus, suteikia galimybę pajausti, išgirsti, pamatyti ar išreikšti save per kūrybinį procesą, dailę, spalvas bei pajausti viso to terapinį poveikį.  Savo sukurtu kūriniu žmogus papasakoja tai, ką slepia jo pasąmonė, ant popieriaus išlaisvina tai, kas slegia ištisus metus.

Visi užsiėmimo dalyviai   piešė savo  kelionę, kurią įsivaizdavo būdami užmerktomis akimis. Vėliau teko visiems pasisakyti apie savo potyrius piešiant ir išklausyti kitų dalyvių, psichologės pastebėjimų.

Praleistas laikas  buvo kūrybingas, jaudinantis, įdomus. Dėkojame psichologei Kristinai  už galimybę labiau pažinti savo sielos gelmes.