Dienos stovykla Kelmės rajono globojamiems vaikams

Praėjusią savaitę įvyko ketvirtoji, jau tradicija tapusi, dienos stovykla, skirta  Kelmės rajono globojamiems vaikams.  Šiais metais stovyklautojus pakvietėme artimiau susipažinti su ugniagesio profesija, prisiminti saugaus elgesio taisykles, naudojantis elektros lizdais bei degiosiomis priemonėmis

Susipažinę su ugniagesio profesija bei prisiminę saugaus elgesio su degiaisiais daiktais taisykles, vyresnieji stovyklos dalyviai, pasiskirstę į dvi komandas, iškeliavo į 5 km žygį po aplinkines apylinkes. Žygio metu komandos lenktyniavo tarpusavyje ir rinko taškus. Džiugino vaikų komandiškumas, gebėjimas padėti mažesniam komandos nariui atlikti užduotis.

Centro kiemelyje likę mažesnieji stovyklos dalyviai, kartu su darbuotojomis gamino „Linksmuosius miltinukus“, piešė spalvotomis kreidelėmis ant asfalto, šokinėjo ant batuto.

Žygeiviams sugrįžus, visų stovyklautojų  laukė savanorės Aušros ant laužo išvirta sriuba. Papietavę, susumavome komandų balus, pasveikinome žygio nugalėtojus bei įteikėme individualius prizus stovyklautojams, kurie ypatingai pasižymėjo savo asmeninėmis savybėmis – buvo komandiški, įsitraukiantys, aktyvūs. Dienos stovyklą vaikai užbaigė žaisdami įvairius žaidimus, šokinėdami ant batuto ir skanaudami asociacijos ,,Rojus vaikams“ dovanotus spragėsius.

Dėkojame Kelmės priešgaisrinės apsaugos tarnybos darbuotojams už informatyvų pristatymą, savanorei Aušrai – už skanią sriubą ir asociacijai ,,Rojus vaikams – už padovanotus spragėsius.