Globojančių šeimų fotografijų paroda „Užauginti žmogų“

Kelmės rajono vaiko ir šeimos gerovės centro globos centras, kartu su Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešąja biblioteka, kviečia į globojančių šeimų fotografijų parodą „Užauginti žmogų“ .

„Vienas stipriausių momentų gyvenime, kai gerokai ūgtelėjęs vaikas pradeda mane vadinti mama. Pirmi kartai išsprūsta pro nejaukumo filtrą lūpose – pasimatuojant, pasveriant, apsvarstant ar ne per anksti. Niekada neparodau jaudulio – natūraliai priėmus daug trumpesnis kelias į kasdienybę. Man tai įvertinimas – negimdžiau, neauginau, bet esu mama. Avansu už tai, kad nuo šiandien visada būsiu šalia. Iki pabaigos pasaulio“ – globos ambasadorė, 18 vaikų mama, globėja Eglė Vaitkevičienė.

„Užauginti žmogų“ – unikali, po Lietuvos miestus keliaujanti fotografijų paroda, vaizdais pasakojanti apie globojančių šeimų kasdienybės momentus. Du metus šeimos pasakojo savo istorijas ir dalinosi šilčiausiomis akimirkomis. Šioje parodoje turite galimybę iš arti pamatyti 15 šeimų, iš skirtingų Lietuvos vietovių, kurias vienija tai, jog jos tapo namais vaikams, kuriems jų reikėjo.

Galbūt ir Jūs galite tapti namais Lietuvos vaikams?

Globojančių šeimų fotografijų paroda „Užauginti žmogų“ eksponuojama rugsėjo 4 -29 d., Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešojoje bibliotekoje.