Edukacinė išvyka globėjams

Globėjai – tai žmonės, kurie pakeičia vaiko gyvenimą, pripildo jo kasdienybę gerumo, rūpinasi jo šviesia bei saugia vaikyste. Būti globėju – rimtas sprendimas, vertas didžiausios pagarbos. Tai yra prasminga ir neįkainojama veikla, reikalaujanti daug asmeninio laiko bei dėmesio,  siekiant padėti išgyventi vaikams neigiamas patirtis, pajusti gyvenimo džiaugsmą.

Globos centro specialistai praėjusią savaitę pakvietė globėjus (rūpintojus) į edukacinę išvyką vienu vaizdingiausiu Lietuvos keliu – Panemune. Jos metu ne tik grožėjomės įspūdingais gamtos vaizdais, bet ir aplankėme Panemunės ir Raudonės pilis, didingus piliakalnius, susipažinome su jų istorija. Turėjome galimybę sudalyvauti ,,Sūrio džiazas“ degustacijoje, susipažinti su sūrių rūšimis, skirtingomis jų gamybos technologijomis, ,,Sūrio džiazo“ atsiradimo istorija, paskanauti įvairaus brandinimo laikotarpio fermentinių sūrių ir sūrelių. Graži bendrystė mus vienijo visos kelionės metu.

Lėšas šiai išvykai skyrė Kelmės Rotary klubas, kuris kiekvienam globėjui dovanojo ir po knygą.

Prezidentė Jurgita Seselskienė dėkodama Rotary klubo vardu  skyrė globėjams jautrius žodžius:
,,Nuoširdžiai dėkojame Jums už prasmingą ir neįkainojamą darbą, už atsakomybę, kantrybę, rūpestingumą ir meilę, kurią suteikiate vaikams. Jūsų pastangos ir atsidavimas kuria šeimos šilumą, kurioje vaikai jaučiasi saugūs ir mylimi. Jūs ne tik teikiate kasdienę pagalbą ir globą, bet ir formuojate šviesesnę ateitį, kurioje kiekvienas vaikas turi galimybę augti, tobulėti ir svajoti. Jūsų neįkainojamas indėlis yra įkvėpimas mums visiems, ir mes didžiuojamės galėdami jus pagerbti šią ypatingą dieną. Ačiū, kad kuriate pasaulį, kuriame meilė ir rūpestis yra svarbiausi“.

Dėkojame Kelmės Rotary klubui už bendradarbiavimą, skirtą finansinę paramą įgyvendinant Globos centro organizuojamas veiklas, už parodytą dėmesį ir pagarbą globėjams.