Vaikų globos savaitės pradžios renginys „Pasimatuok sparnus“

Birželio 25 dieną Kelmės „Draugystės parke“ įvyko  vaikų globos savaitės atidarymo renginys „Pasimatuok sparnus“.

Sparnai – šių metų vaikų globos savaitės simbolis, kuris simbolizuoja ne tik skrydžio galimybę,  bet ir galimybę žmogaus asmeniniam augimui.

Prie sparnų kūrimo ir gaminimo prisidėjo ne vienas žmogus. Idėją pasiūlė  Kelmės meno  mokyklos moksleiviai, konstrukciją sukurti ir nubraižyti padėjo Kelmės specialiosios mokyklos technologijų mokytojas Egidijus Visockas. Metalinę konstrukciją pagamino  „UAB Juodoji meleta“ darbuotojai, o sparnus papuošė savanorė Jurga Pelenienė. Nuoširdžiai jiems visiems dėkojame.

Taip pat dėkojame Kelmės rajono savivaldybės Žemaitijos viešosios bibliotekos darbuotojoms Živilei Gerčienei, Audronei Stonaitienei ir globėjai Zitai Bilienei ir už vaikų užimtumo organizavimą renginio metu.

Kviečiame visus ateiti ir  pasimatuoti sparnus, kurie iki birželio 28 dienos nuo 09.00 val. iki 17.30 val.  stovės Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešosios bibliotekos kiemelyje.  Nusifotografuokite prie sparnų, įkelkite nuotraukas  į savo facebook puslapį, pažymėkite #PasimatuokSparnus  ir burtų keliu laimėkite prizus su ,,Vaikai yra vaikai” atributika. Kiekvieną dieną trys laimingieji burtų keliu bus apdovanoti ,,Vaikai yra vaikai“ prizais.