Vaikų globos savaitė „Pasimatuok sparnus“

Kiekvienais metais liepos pirmąjį sekmadienį švenčiama Globėjo diena. Ta proga visoje Lietuvoje organizuojami įvairūs renginiai, skirti padėkoti globėjams už prasmingą ir kilnią misiją, juos pagerbti.

Šių metų šūkiu „Pasimatuok sparnus“ birželio 25-29 dienomis, Lietuvoje buvo minima jau tradicija tapusi Vaikų globos savaitė, kurios simbolis – sparnai, simbolizavo ne tik galimybę skristi, bet ir augti žmogui kaip asmenybei. 

Kelmės rajono vaiko ir šeimos gerovės centro Globos centras taip pat prisidėjo prie šios gražios iniciatyvos, organizavo įvairias veiklas bei renginius, sukūrė nuostabius, širdies formos baltus sparnus.

Kelmės rajono gyventojai turėjo galimybę „pasimatuoti sparnus“ bei kartu pagalvoti apie kiekvieno gyvenimą įprasminančią vaikų globą, birželio 25 dieną Draugystės parke vykusio renginio metu ir visą savaitę Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešosios bibliotekos kiemelyje.

Birželio 29 dieną Globos centro komanda ir Kelmės rajono globėjai bei jų šeimos nariai jau ketvirtąjį kartą dalyvavo organizuotame globojančių šeimų festivalyje „Vaikai yra vaikai“, kuris šiemet vyko Druskininkuose. Šventės metu visi rado sau mėgstamos veiklos, smagiai leido laiką pramogų sūkuryje – matavosi sparnus, žaidė įvairius žaidimus, maudėsi putų jūroje, dainavo su Liepa Mondeikaite, Dainotu Varnu ir DJ Jovani, šoko pagal puikiai žinomą eurovizinę dainą „Luktelk“. Festivalio metu buvo siekiama oficialaus rekordo dainuojant globėjų himną ,,Laikyk mane“, tuo pačiu pasveikinant globėjus.  Visi parsivežė daug gražių ir šiltų emocijų, kurių užteks visus metus. Kitais metais festivalis bus organizuojamas Trakuose.    

Kaip visuomet Vaikų globos savaitės renginių pabaigą  tradiciškai užbaigėme Šv. Mišiomis už globėjų šeimas Kelmės Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje.

Už suteiktą pagalbą ypatingai dėkojame labiausiai prisidėjusiems prie Vaikų globos savaitės renginių organizavimo – Kelmės r. savivaldybės Žemaitės viešoji bibliotekai, globėjai Zitai Bilienei, Kelmės specialiosios mokyklos technologijų mokytojui Egidijui Visockui, savanorei Jurgai Pelenienei, Kelmės Švč. M. Marijos Ėmimo į Dangų parapijos klebonui Mindaugui Grigaliui.